073-7282525

אפסילון בית השקעות

התמחות - ניהול תיקי השקעותקבוצת אפסילון מנהלת תיקי השקעות ללקוחות פרטיים, לגופים מוסדיים ולחברות עסקיות במשק.
אפסילון מנהלת השקעות מאז 1988. הקבוצה מנהלת נכסים בקרנות נאמנות, קופות גמל ותיקי השקעות עבור לקוחות פרטיים, גופים מוסדיים וחברות.


תחומי התמחות עקריים של אפסילון

• ניהול תיקי השקעות
• ניהול קרנות נאמנות
• בנקאות להשקעה
• ניהול קופות גמל


ניהול תיקי השקעות באפסילון

תיק השקעות מבוסס קרנות נאמנות


תיק השקעות המנוהל באמצעות קרנות הנאמנות של בית ההשקעות מאפשר פיזור השקעה רחב וגמישות מירבית.להשקעה באמצעות קרנות נאמנות ישנם יתרונות של דחיה בתשלום המס וחיסכון בעלויות קניה ומכירה בניהול התיק.

הכספים מופקדים בבנק בחשבון על שם הלקוח, בסניף בו הוא בוחר. מוגדרת מדיניות ההשקעה הרצויה. לאפסילון ניתן ייפוי כוח לביצוע פעולות של קנייה ומכירה של ניירות ערך בחשבון המנוהל.דמי ניהול שמשלם הלקוח הינם על אחזקה ישירהשל ניירות ערך ישירים ונגזרים משווי התיק תוך התחשבות בהפקדות ומשיכות. הבנק גובה עמלות בגין קניה ומכירה של ניירות ערך ודמי משמרת, כאשר ישנה הטבה מהותית עקב הפעילות באמצעות אפסילון בית השקעות.

ניהול תיק השקעות משולב
ניהול תיק השקעות המשלב השקעה ישירה בניירות ערך בעלי סחירות גבוהה, אגרות חוב ממשלתיות וקרנות נאמנות המנוהלות בבית ההשקעות, תוך שימת דגש על פיזור רחב, גאוגרפי, וסקטורילי בארץ ובחו"ל.

לכל לקוח מתלווה מנהל השקעות אישי ומנהל קשרי לקוחות.הצוות המלווה את הלקוח יוזם שיחות עדכון לגבי הרכב התיק וניתוח מצב השווקים.פרטי התקשרות עם בית העסק

איינשטיין 40 , רמת אביב

טלפון : 03-7450500

קבל הצעה כעת
השווה הצעות מגופים מובילים!
מלא פרטיך ונציג יחזור אליך בהקדם
שם מלא
טלפון
מייל
בחר נושא
סכום להשקעה
 הנני מסכים לקבל מבצעים וסקירות לפי חוק התקשורת
הרשמו לניוזלטר!
הזינו כתובת דוא"ל וקבלו עידכונים וטיפים בשוק ההון