לקבלת הצעה

אודות ברוקר

אתר ברוקר ישראל - מומחים בשוק ההון

השינויים הרבים שחלו בשנים האחרונות מבחינה רגולטורית, ריבוי המוצרים והקושי להשוות ביניהם, ריבוי חברות הפיננסים ועיקרי ההתמחות שכל חברה יודעת להציג ללקוחותיה יצרו צורך במיפוי הצעות ממוקד של הגופים הרלוונטים לצרכי הלקוח.

אנו בברוקר ישראל , יוצרים עבורך את היכולת לקבל הצעות מהגופים הפיננסים הרלוונטים עבורך בצורה היעילה, המהירה , המשתלמת והאובייקטיבית ביותר.

 

צוות אתר ברוקר ישראל

צוות ברוקר ישראל כולל מומחים בתחומי הפיננסים, בעלי ניסיון ורקע בשוק ההון בארץ ובעולם, דבר המאפשר לצוות לאתר עבורכם הצעות נבחרות מהגופים המקצועיים והאמינים ביותר בתחומים הנדרשים.

 

 

כיצד התהליך מתבצע? התהליך קצר, פשוט ומהיר!

  • אתה ממלא את טופס הפרטים (פרטיך לא יועברו לאף גורם בלא אישורך)
  • מומחה בתחום מטעמנו יחזור אליך בהקדם על מנת לעזור לך לבחור ערוץ השקעה העונה לדרישותיך, יחדיו ננתח את השוק ונשווה הצעות מתאימות.
  • קבל מס' הצעות להשוואה מהירה מהגופים שנמצאו רלוונטים לדרישותיך.

כל זאת ללא תשלום וללא התחייבות מצידך!

אודות - ברוקר

היתרונות בקבלת הצעות דרך אתר ברוקר ישראל

הוזלת עלויות משמעותית

אתר ברוקר ישראל מאפשר לגופים הפיננסים המובילים בישראל להתחרות עליך כלקוח !

השוואת ההצעות המהירה המתבצעת דרכנו מאפשרת לך להגיע לגופים הפיננסים הרלוונטים עבורך ולהשוות בינהם, אנו עושים עבורך את הצעד הראשון בחיפוש ואתה זה שבוחר לבסוף את הגוף המתאים לך ביותר.

 

חיסכון בזמן

תהליך החיפוש אחר גוף פיננסי אשר מתאים לצרכים שלך בדיוק יכול להיות תהליך ארוך,מתיש ומייגע , שלבסוף גם לא מניב את התוצאה האופטימלית עבורך, וזאת בעיקר חוסר ידע, הכרת השוק והשחקנים הפועלים בו. אתר ברוקר הוקם בכדי למקד עבורכם את ההצעות האטרקטיביות ביותר בשוק ההון.

 

אובייקטיביות ומקצועיות

אתר ברוקר משווק את רוב הגופים הפיננסים בישראל, צוות האתר מכיר את שוק ההון על בוריו ,דבר המאפשר לנו להבין את הצורך שלך ולקשר אותך עם הגופים הפיננסים המתאימים לך ביותר.

צוות האתר מקבל את התגמול שלו ישירות מהגופים הפיננסים, האינטרס משותף הן ללקוח - המעוניין לקבל את ההצעה האטרקטיבית והמשתלמת לו ביותר, והן לגופים הפיננסים אשר מעוניינים במתן שירות ללקוח.

 

אתר ברוקר ישראל עובד מול בתי השקעות וחברות הפיננסים המובילות בישראל ואינו שייך או כפוף להם, לקוחותינו נהנים משירות מקצועי, אמין ואובייקטיבי.

 

אנו מקווים שתפיקו את מירב התועלת משירותיו של אתר ברוקר בהצלחה!