מידע על תוכניות גמל והשתלמות

            קופות גמל,פנסיה והשתלמות

                                  השוואת גופים פיננסים 2021

                       חסוך זמן וכסף! בדקנו את השוק עבורך
                      ערוך השוואה בין גופים  מובילים עוד היום


היום, כלקוחות, השליטה על קופות הגמל וקרנות ההשתלמות שלנו היא בידיים שלנו! אנו יכולים לבחור את הגוף שינהל אותם ואת רמת הסיכון, ואף להתמקח על דמי הניהול.

מהם הפרמטרים שצריך לקחת בחשבון כשבוחרים את המנהלים ואת המסלולים הספציפיים של קופות הגמל וקרנות ההשלמות שלנו? כגוף המייצג מגוון רחב של בתי השקעות וחברות ביטוח, ומתמחה בתחום זה תקופה ארוכה, ריכזנו מס' כללי זהב לבחירת המנהל והמסלול הטובים ביותר:


1.בחירת אפיק ההשקעה והתאמתו לאופי הלקוח ולטווח החיסכון
קופות גמל וקרנות השתלמות הינן מכשירים פיננסים המורכבים מתמהיל ניירות ערך שונה ומשתנה (כדוגמת: מניות, אגרות חוב של המדינה, אגרות חוב של חברות, קרנות נאמנות וכו') וכן מנכסים שאינם סחירים בארץ ובחו"ל.
כולנו רוצים להרוויח כמה שיותר, אולם לא כולם מוכנים לשלם את מחיר חוסר ההצלחה וההפסדים הנלווים אליו. רבים מאוד מהמשקיעים כלל לא מודעים לאחוז המניות, אגרות החוב הקונצרניות והנכסים הלא סחירים המסוכנים שקיימים בתוך הקופה/קרן שלהם. הדבר החשוב ביותר הוא בראש ובראשונה להתאים את רמת הסיכון לצרכים האמתיים של הלקוח תוך תיאום ציפיות על פוטנציאל הרווח הצפוי מול הסכנות האפשריות שבהפסד.


2.בחינת התשואות בטווחי זמן ובמצבי שוק שונים
בסופו של דבר האיכות של קופת גמל או קרן השתלמות נבחנת בשורה התחתונה.
לשם כך יש לבצע השוואה חכמה במספר פרמטרים:
•תשואה מצטברת לטווחי זמן שונים (שנה, 3 שנים, 5 שנים, ואף למעלה מכך)
•תשואה דווקא בתקופות המשבר בבורסה (כדוגמת בשנים 2008 ו-2011). גופים שמשכילים לשמור על יציבות בעיתות הללו מוכיחים יכולות ניהול שקולות ואחראיות וזכאים על כך לקרדיט רב.


3.בדיקת מדדי הסיכון
לאחר שבחנו את הקופות על פי התשואות הגבוהות ביותר לטווחי הזמן השונים, נבחר ביניהן את הקופות שהשיגו תשואה זו תוך נטילת הסיכונים הנמוכים ביותר. זו לא חוכמה רק להשיג תשואות גבוהות (שכן בעיתות גאות השקעה באפיקים מסוכנים ככה"נ יניבו תשואה גבוה, אולם עלולים לגרור הפסדים ניכרים ביום שאחרי). החוכמה זה להשיג תשואות גבוהות תוך לקיחת סיכונים נמוכים. לטובת כך ישנן מספר כלים מקצועיים לאמוד את רמת הסיכון האמיתית.


מעוניינים בהכוונה מקצועית ואישית ללא התחייבות ?
ניתן למלא את טופס הפרטים ונחזור אליכם בהקדם!מהו תיקון 190 ? מה משמעותו לחוסך הפנסיוני? כל המידע בוידאו הבא!

 

השוואת בתי השקעות בישראל