073-7282525

מידע על תוכניות השקעה וחיסכון - פוליסת חיסכון

             תוכניות השקעה וחיסכון 
                  השוואת גופים פיננסים 2022

מסלולי השקעה וחיסכון בתנאים לא רגילים! איפה הכי כדאי לחסוך?


רובנו חושבים שהבנקים הם הכתובת היחידה לחיסכון, אך בימים שבהם הריביות נמוכות והרווח מהפק"מ אפסי - מסתבר שקיימות אפשרויות נוספות בתנאים אטרקטיביים במיוחד המוצעות ע"י חברות הביטוח הגדולות בישראל.

אם תפנה ליועץ בסניף הבנק הקרוב ,סביר להניח שהוא יציע לך השקעה בקרנות נאמנות, בהשקעה בבורסה או בפיקדון בנקאי. בשנים האחרונות מתפתח תחום פוליסות החיסכון , תחום זה מהווה אלטרנטיבה נפלאה למוצרי ההשקעה הנפוצים. לפוליסות החיסכון יתרונות משמעותיים בעיקר בחיסכון במנות קטנות לילדים, ובהטבות מס למבוגרים.


אז מהי בעצם פוליסת השקעה וחיסכון ?
פוליסת השקעה וחיסכון של חברות הביטוח הן מכשיר חיסכון מנוהל: הכספים מתנהלים כמו בקרנות הנאמנות. למעשה , מדובר בתיקים פיננסים המנוהלים ע"י בתי ההשקעות וחברות הביטוח,בהתאם למסלול ההשקעה שנבחר ע"י הלקוח.

פוליסת חיסכון פיננסי הינן תוכנית חיסכון והשקעה לכל מטרה המאפשרת להשקיע כספים כהפקדה חד פעמית או חיסכון שוטף בכל סכום ובמגוון מסלולים המתאימים לכל אחד.
יתרונה הגדול של תוכנית החיסכון שהיא מאפשרת לחוסך לבחור בדרך ניהול החיסכון המועדף עליו ולהתאים את ההשקעה שלו לטווח ארוך, וזאת באמצעות מגוון מסלולי השקעה ייחודיים עבורו.


לפוליסת החיסכון יתרונות רבים:

נזילות ההשקעה
הכספים המושקעים בתוכנית זו ניתנים למשיכה בכל עת, ללא כל הגבלה וללא כל תלות בתחנות יציאה וקנסות כלשהם. קיימת אפשרות לביצוע הפקדות חד פעמיות נוספות לאותה תוכנית, בנוסף ניתן לשנות ולעדכן את סכום ההפקדה החודשית בכל עת.


התאמה אישית

ניתן לבחור בדרך ניהול החיסכון המועדפת עליך וזאת באמצעות מגוון מסלולי השקעה יחודיים , ניתן לשלב ולנוע בין המסלולים השונים ובכך ליצור שילוב אופטימלי המתאים לך אישית. המעבר בין המסלולים הינו ללא הגבלה וללא עמלה ומבוצע ע"פ יום הבקשה של הלקוח.


דמי ניהול נמוכים

בפוליסת החיסכון הפיננסי , העלות היחידה היא דמי ניהול בשיעור נמוך במיוחד וזאת מכספי הצבירה בלבד, על פי חוזה קבוע וידוע מראש. אין עמלות קניה ומכירה, אין דמי שבירה אין דמי משמרת, שיעור הוספה או דמי הפצה (כל אותן עמלות המוכרות לנו מהבנקים אשר מקטינות בצורה משמעותית את החיסכון שלך).


דחיית מס
המעבר בין מסלולי ההשקעות אינו מחושב כ"אירוע מס" בחשבון החיסכון, מס רווחי הון ישולם רק בעת משיכה חלקית או משיכה מלאה של הכספים בתוכנית.


התחייבות חוזית
בפוליסת החיסכון קיימת התחייבות חוזית של חברות הביטוח כלפיך, כך שמובטח לך כי דמי הניהול הינם קבועים ולא ישתנו במהלך התוכנית.


מעוניין במידע נוסף והכוונה מקצועית ?
מלא את טופס הפרטים ומומחה בתחום החיסכון יחזור אליך תוך זמן קצר.

תוכניות השקעה וחיסכון - חיסכון פיננסי לטווח ארוך - פוליסת חיסכון סולידית מבית מגוון הראל פיננסים
מאמרים בנושא השקעה וחיסכון
עבור רובנו החיסכון לפנסיה הנו סכום הכסף הגדול ביותר אותו נצבור במהלך חיינו. אבל האם אנחנו יודעים: כמה כסף חסכנו עד כה, היכן נמצאים הכספים והאם הקצבה אותה נקבל תספיק לנו בגיל פרישה?
קרן השקעות אלטרנטיביות
למה לעבור לחסכון פיננסי ? ניהול השקעות מתקדם עם יתרונות רבים
תוכנית חיסכון מנצחת מבית הראל! מידע על היתרונות של פוליסת החיסכון של חברות הביטוח בישראל
ניתן להבחין בין 4 סוגי אפיקי השקעה וחסכון למשפחה אותם נמנה במאמר
כותרות נבחרות בנושא פוליסה פיננסית
האלטרנטיבה הטובה והמשתלמת לחיסכון הבנק
השוואת פוליסות חיסכון
מצ"ב נתונים שהתפרסמו בדה מרקר
תוכנית החיסכון לילדים מאפשרת לך לחסוך ולהשקיע כספים כהפקדה שוטפת או כהפקה חד פעמית לכל מטרה שתרצה
רובנו חושבים שהבנק הוא הכתובת האוטומטית לחיסכון, אבל בימים שבהם הריביות נמוכות והרווח מפק"מ אפסי - מתברר שקיימות אפשרויות נוספות
פוליסת חיסכון פיננסי היא למעשה תיק השקעות פיננסי מנוהל המאפשר להצטרף לעולם ההשקעות בסכומי כסף נמוכים יחסית
פוליסות ההשקעה והחיסכון של חברות הביטוח הן מכשיר חיסכון מנוהל: הכספים מנוהלים כמו בקרן נאמנות.
קבל הצעה כעת
השווה הצעות מגופים מובילים!
מלא פרטיך ונציג יחזור אליך בהקדם
שם מלא
טלפון
מייל
בחר נושא
סכום להשקעה
 הנני מסכים לקבל מבצעים וסקירות לפי חוק התקשורת
הרשמו לניוזלטר!
הזינו כתובת דוא"ל וקבלו עידכונים וטיפים בשוק ההון