073-7282525

לא צריך להיות מליונר כדי לנהל תיק השקעות מותאם אישית

ניהול תיקי השקעות

הראל פיננסים:
לא צריך להיות מליונר כדי לנהל תיק השקעות מותאם אישיתתנופה אדירה בעולם תיקי ההשקעות ומגוון רחב של אפיקי השקעה מייצרים פוטנציאל גדול למשקיעים פרטיים. הראל פיננסים מייעדת שירות ניהול תיקי השקעות מותאם אישית למשקיעים פרטיים, בגיבוי מחלקות מחקר, אנליסטים, מומחי השקעות ייעודיים, מנהלי לקוחות וגב איתן של חברה רווחית ומבוססת.

במאה ה- 21, אם יש דבר אחד שברור לכולנו הוא שהכסף צריך לעבוד בשבילנו ומונחים כגון "נכסים פאסיביים" ו- "תיקי השקעות" הפכו לשגורים ממש כמו חשבון חיסכון ועובר ושב. מכונית חשמלית? קלינטק? בריאות דיגיטלית? היום כבר לא חייבים להיות מליין כדי לקנות את כל אלה וגם אם אין לנו מספיק כסף כדי לקנות מכונית חשמלית חדשה, לפחות נוכל להיחשף להשקעות בתחומים האלה אם זה מתאים לצרכים שלנו.

אחת הדרכים הטובות להניע את הכסף לעבוד עבורנו, היא באמצעות ניהול תיק השקעות אפקטיבי, חכם ומבוסס מחקרי שוק, המקפיד לנתב את ההשקעות בהתאם לשווקים המשתנים. בשנים האחרונות הבינו בתי השקעות מובילים כי המשקיע הפרטי רוצה להיות בשליטה על תיק ההשקעות שלו ולעתים לעקוב אחריו מקרוב, לכן הם מייעדים פתרון משולב: ניהול התיק על ידי מומחי השקעות מטעם החברה, אך מתוך חשבון הבנק של הלקוח. כך הלקוח יכול לצפות בתיק שלו בכל רגע נתון ולהיות בשליטה מלאה על כספיו והשקעותיו.

הראל פיננסים - הזרוע הפיננסית של קבוצת הראל, מבתי השקעות הגדולים והמובילים בישראל, מנהלת נכון להיום נכסים בשווי של כ-55 מיליארד ₪. החברה הבת הראל פיננסים ניהול השקעות מנהלת תיקי השקעות ללקוחות באמצעות כל הבנקים ולעתים גם בחברי בורסה שאינם בנקים. להראל פיננסים ותק וניסיון נצבר של למעלה מ- 40 שנה, הון אנושי ברמה גבוהה עשרות מנהלי השקעות ומחלקת כלכלה ואנליזה ענפה. שנה אחרי שנה נבחרת 'הראל פיננסים' על ידי לקוחות גדולים וקטנים בשל הגב הפיננסי האיתן, השייכות לקבוצה גדולה ומובילה ובזכות חדשנות מוצרית שמתפתחת בהתאמה לצרכי המשקיעים ורמת שירות אישית גבוהה.

כל אחד יכול להיות בעל תיק השקעות. איך זה עובד?

בבית ההשקעות 'הראל פיננסים', התפיסה היא שכל אחד יכול להיות בעל תיק השקעות ולכל לקוח יש בנייד את הסלולרי האישי של מנהל הלקוח שלו. כל שצריך כדי להשקיע הוא סכום מינימלי של 300,000 ₪ להשקעה - ואתה מקבל מומחה השקעות מקצועי צמוד שינהל את ההשקעות עבורך. כך, מאגדת הראל פיננסים ניהול השקעות מנהלי השקעות מהטובים והמנוסים בתחום, המספקים ללקוחות שירות ניהול אישי של ניהול תיקי השקעה תוך התאמת מודל ההשקעה לכל לקוח על פי צרכיו.

התכנון הפיננסי בתיק ההשקעות מבוסס על ניתוח מבנה השקעותיו הכולל של הלקוח והגדרת מטרותיו, טווח ההשקעה שלו, רמת הסיכון והנזילות הנדרשת. על סמך אלו, מתאימים ללקוח את מסלול הניהול המיטבי עבורו.


מנהל לקוחות אישי בעל רישיון לניהול תיקים או לשיווק השקעות, עומד לרשות הלקוח באופן שוטף להתייעצות ולביצוע שינויים לאורך תקופת ניהול ההשקעות וניתן לפנות אליו בשעות לא שגרתיות, בטלפון או בוואטסאפ.


הלקוח מקבל דוחות חודשיים הכוללים את מבנה תיק ההשקעות, הפעולות שבוצעו בו והתשואות שהושגו, וכן סקירה חודשית על הנעשה בשוק ההון בארץ ובעולם. הלקוח יכול לצפות באופן שוטף בניהול החשבון דרך אתר האינטרנט של הבנק שבו מנוהל החשבון שלו וגם דרך אתר הראל.


מעוניינים לקבל הצעה לניהול תיקים?
החל מ-300,000 ₪ נזילים>>ניהול השקעות מיטבי תוך אחריות ובקרה וקבלת החלטות מידיות

בהראל פיננסים ניהול התיקים נעשה בגישה מחושבת, תוך בנייה מקצועית של אבני היסוד המרכיבים את תיק ההשקעות והתמקדות בניהול החשיפה לפי אפיקי ההשקעה השונים (asset allocation).

החברה מפוקחת על ידי רשות ני"ע, וכן פועלת בחברה יחידת בקרה המבקרת באופן שוטף את הפעולות המתבצעות ויישום החלטות ועדות השקעה בחשבונות הלקוחות.


החלטות מעכשיו-לעכשיו יכולות להתבצע לעיתים בהתאם לדחיפות על ידי מנהל התיק שיש לו את הכוח והסמכות לקבל החלטות מקצועיות מידיות במידת הצורך.


יחידת קומנדו להשקעות חכמות

'הראל פיננסים' מגובה בגב האדיר והמוניטין המוכר והידוע של קבוצת הראל ביטוח ופיננסים. בזכות הון עצמי של 6 מיליארד דולר ושווי נכסים מנוהלים של יותר מ-280 מיליארד ש"ח בקבוצת הראל, הקבוצה כולה ובית ההשקעות בתוכה, נהנים מחוסן פיננסי שקשה להתחרות בו.

בית ההשקעות מנוהל כיחידת קומנדו להשקעות, מבוססות על אנליטיקה ומחקר ובחינה מתמדת של השוק. מחלקת המחקר מיקרו בהראל פיננסים מבצעת ניתוח חברות, עסקאות, מניות ואג"ח ומכירה היטב את השווקים והמגמות. צוותי הקומנדו של מנהלי ההשקעות פועלים בשיתוף פעולה מוחלט ומשלימים זה את זה. הם מאופיינים בגמישות מחשבתית, קלות תפעולית ומתאימים את תיקי ההשקעות לצרכים המשתנים של לקוחות צעירים או מבוגרים.

מדוע חשוב לנהל תיק השקעות, דווקא עכשיו?

בעבר, כשסביבת הריבית במשק היתה בינונית-גבוהה, הפנייה של בתי ההשקעות הייתה בעיקרה לקהל אמיד ולקוחות כשירים, סוכנים ותאגידים. בסביבת ריבית שמעל ל2.5%-3%, משקיעים יכולים לחוש נוח גם בפק"מ המשרת את חוסר הסיכון עם אופציה לתשואה אפסית, אבל לא הפסדית.

כיום, כשריבית של בנק ישראל עומדת על כ- 0.25% כסף ששוכב בפיקדונות בנקאיים כגון פק"מ, מפסיד ריאלית בשל האינפלציה. לכן האטרקטיביות של תחום ניהול ההשקעות ברמות סיכון שונות עבור כל סוגי הלקוחות גדלה באופן משמעותי.

שפע של יתרונות ללקוחות הראל פיננסים

בית ההשקעות הראל פיננסים מספק שפע של יתרונות ללקוחותיו בעלי תיקי ההשקעות, ביניהם:

תדמית חזקה ויציבות קבוצת הראל מבחינת מודעות צרכנית. קבוצת הראל היא חברת הביטוח הגדולה במדינה ובית ההשקעות של קבוצת הראל הוא אחד מהגדולים בישראל.


הוותק והגב הכלכלי האיתן של קבוצת הראל, מספקת ללקוחות בית ההשקעות ביטחון בכך שמדובר במקום בטוח ויציב לאורך שנים.

בית ההשקעות מונחה לקוח ומבוסס של יחס אישי וליווי מתמיד. אל כל לקוח מוצמד מנהל תיקים מומחה אשר זמין לו לשיחה, אימייל, או הודעת טקסט בכל זמן ומכל מקום. בהראל פיננסים זו לא רק סיסמא - בזמן משבר הקורונה והירידות החדות בשווקים במרץ 2020, מנהלי הלקוחות של הראל הגיעו בתוך ימים ספורים לכל אחד מאלפי לקוחות החברה לשיחה על תיק ההשקעות, על המצב בשווקים ועל התנהלות נכונה בימי משבר. לשמחת הלקוחות, רובם לא סגרו את תיק ההשקעות בזמן הירידות - ונהנו מהעליות בשווקים בחודשים שלאחר מכן.

עכשיו אחרי הקורונה, כשלא צריך לעשות הכל מרחוק, הפגישות עם מנהל התיק נעשות במיקום הנוח ביותר ללקוח, בין אם זה במשרד שלו, בבית, בבית קפה או מסעדה. ואגב, ללקוחות שרוצים - עדיין אפשר להיפגש בזום.


יתרון חזק מגולם בכך שהכסף נשאר בבנק בו מתנהל חשבונו של הלקוח בחשבון נוסף ייעודי לניהול התיק. כך הלקוח שולט בכספים המנוהלים בכל רגע ויכול לצפות בתיק בלחיצת כפתור בכל רגע נתון.

הראל פיננסים ניהול השקעות בע"מ ("הראל ניהול השקעות") הינה מנהלת תיקים ועוסקת בייעוץ (שיווק) השקעות ובניהול תיקי השקעות. אין באמור משום תחליף לייעוץ (שיווק) השקעות המתחשב בנתונים ובצרכים האישיים והמיוחדים של כל משקיע, ואין באמור לעיל משום הצעה לרכישת ניירות ערך ו/או נכסים פיננסיים ו/או המלצה לפעילות כלשהי בשוק ההון. אין באמור התחייבות להשגת תשואה כלשהי על ידי הראל ניהול השקעות.

 

ניהול תיקי השקעות - הראל פיננסים
קבל הצעה כעת
השווה הצעות מגופים מובילים!
מלא פרטיך ונציג יחזור אליך בהקדם
שם מלא
טלפון
מייל
בחר נושא
סכום להשקעה
 הנני מסכים לקבל מבצעים וסקירות לפי חוק התקשורת
הרשמו לניוזלטר!
הזינו כתובת דוא"ל וקבלו עידכונים וטיפים בשוק ההון